EVENTY

Rozvoj a relax

AKTUÁLNÍ NABÍDKA

WORKSHOP Základy jógy v Olomouci 8.6.

lesni stezka 11-4

WORKSHOP ZÁKLADY JÓGY

Workshop provede účastníky základy jógy. Součástí bude správné provedení základních jóga pozic, důraz bude kladen i na jednotlivé plynulé přechody mezi pozicemi. Součástí workshopu budou i základní dechové a relaxační techniky využívané v józe. Workshop trvá 3 hodiny a nabídne osobní přístup v začátcích vaší jógové praxe. Po akci si každý účastník bude moci doma zajógovat s jistotou a zklidnit svoji mysl.

Vhodné pro úplné začátečníky nebo pokročilejší, kteří si chtějí upevnit své jógové základy. 

Poznejte jak na smysluplný a zdravý pohyb bez bolesti!

Workshop rezervujte níže. Provázet vás bude lektorka Hana.

WORKSHOP Jóga pro zdravá záda

Workshop je sestaven pro nácvik uvolnění, procvičení a posílení zádových svalů. Při pravidelném cvičení následně pocítíte úlevu, pevnost a pružnost zad. Naučíme se jógovou sekvenci pro zdravá záda pro každodenní využití. Projdeme jógové pozice zaměřené na záda od kosti křížové až po krční páteř a ukážeme si dodatečné pozice pro uvolnění celého těla.

Cílem workshopu je předat účastníkům návod jak na zdravý pohyb nejen v zádech v domácím prostředí. 

Vhodné pro všechny, kteří mají sedavé zaměstnání, jsou jednostranně přetěžovaní nebo si chtějí pohybem zajistit prevenci pro svá záda a tělo.

Přihlášení provedete v rezervačním formuláři níže. Workshopem Vás provede lektorka Hana.

pexels-koolshooters-6246656 2

Speciální power lekce
BALANČNÍ POZICE

Speciální lekce jógy zaměřená na balanční pozice. Jóga sekvence bude propojovat základní i pokročilejší jóga pozice pro zlepšení rovnováhy a posílení svalstva. Propojíme benefity jógy a fyzického zapojení celého těla.

Za hodinu a půl odbouráte aktuální stres, zlepšíte techniku balančních jóga pozic, posílíte střed těla, nohy i ruce. To vše uzavřeme zaslouženou a prodlouženou relaxací v šavásaně. 

K dispozici bude veškeré vybavení, stačí vám jen pohodlné oblečení a chuť se rozhýbat.  

Přihlášení provedete v rezervačním formuláři níže. Lekcí Vás provede lektorka Hana.

WORKSHOP Jak na stoj na hlavě?

Workshop provede účastníky přípravným postupem a samotným provedením pozice stoje na hlavě (Širšasana). Součástí bude nácvik přípravných a nástupních pozic, drilovací techniky, pomůcky a návod na bezpečné provedení stoje doma. Díky naučeným krokům se budete doma zlepšovat v technice a posilovat tělo natolik, že jej udržíte v rovnovážné pozici vzhůru nohama.

Stoj na hlavě zvyšuje cirkulaci krve, kyslíku a energie v našem těle, posiluje střed těla a zlepšuje rovnováhu a koncentraci.

Vhodné pro všechny, kteří si chtějí stoj zkusit a naučit se kroky, které pomůžou rozvinout praxi rovnováhy.

Workshopem Vás provede lektorka Hana.  Chcete vidět více? Navštivte moje stránky na sociálních sítí @jogapadak.

Rezervace proveďte níže.

UPOZORNĚNÍ: Workshop není vhodný pro osoby mající zdravotní komplikace v oblasti krční páteře a trpící vysokým krevním tlakem a nitroočním tlakem.

Modifications-Variations

REZERVACE K EVENTŮM


Přidej se

Rozvoj pro duši i tělo. Zažij něco nového. Věnuj čas sobě.